YALE Smart Home CCTV Wifi Kit SV-4C-2DB4MX

Yale Smart Living

SklademSleva -10%
Katalogové číslo: 423
Kategorie: CCTV

Sada WiFi Yale Smart Home CCTV umožňuje živý streaming ve vysokém rozlišení, záznam, zálohování a funkce pro přehrávání umožňují sledovat záznam kdykoliv a odkudkoliv na světe prostřednictvím tabletu nebo smartphonu. Díky zlepšenému nočnímu vidění a vodotěsnosti získáte jasný obraz i za nízkého osvětlení či špatných klimatických podmínek. Jedná se o systém, jehož montáž zvládnete i sami.


Upozornění na smartphone
Nechte si zasílat upozornění na zaznamenané události

Ovládání prostřednictvím mobilní aplikace
Ovládejte ze svého chytrého telefonu

Inteligentní detekce
Spustí záznam, když je zjištěna aktivita

Vysoká kvalita 4 M
Jasné a dobře viditelné detailní záběry

Inteligentní vyhledávání
zvýraznění na časové ose umožňuje rychle vyhledat specifickou aktivitu.

Lehká instalace
Snadná instalace s průvodcem rychlého nastavení v aplikaci


Ovládejte přes svůj smartphone Sledujte svůj majetek, když jste mimo domov. Prohlédněte si aktuální záznam vašeho domova prostřednictvím smartphonu nebo tabletu.

Vzdálené zobrazení
Snímky vašeho domova můžete kdykoli a kdekoli prohlížet přes Smartphone nebo Tablet.

Chraňte, co je důležité
Se schopností prohlížet zaznamenané záznamy přímo ve vaší aplikaci Yale View, můžete nyní pozorně sledovat, co se děje ve vašem domě.

Odstraňte kabely
Bezdrátová sada Yale Smart Home usnadňuje instalaci kamerového systému. Kamery s podporou WiFi se bezdrátově připojují k vašemu pevnému disku (DVR), což znamená, že vše, co musíte udělat, je připojit sadu do standardní zásuvky. Umožňuje tak větší flexibilitu při umístění kamer a také pokrýt všechny úhly záběru.

Zabezpečovací systém inteligentní domácnosti Yale
Díky centrále Yale Smart Home Hub * mohou všechny produkty podporované aplikací v řadě Yale Smart Living spolupracovat jako součást připojeného systému zabezpečení Smart Home. Kombinací našich inteligentních dveřních zámků, CCTV, IP kamer a domácích poplachů můžete vytvořit Yale zabezpečovací systém, který vyhovuje vašemu domovu a můžete ho lehce ovládat přes jednotnou aplikaci Yale Home.

Cena: 11 885,- Kč s DPH
Ušetříte: 1321,- Kč (sleva 10%)
Koupit